محمدرضا محمودیه

محمدرضا محمودیه در سال 1350 به دنيا آمد. وي در سال 1372 مدرک ليسانس خود را در رشته مهندسي متالورژي از دانشگاه صنعتي اصفهان اخذ نمود و پس از آن از دانشگاه صنعتي سهند تبريز در مقطع کارشناسي ارشد اين رشته فارغ­ال تحصيل شد. او 11 سال در شرکت ذوب­ آهن اصفهان مشغول به کار بود و درنهايت با سمت رئيس مرکز آموزش فني توحيد به فعاليت خود پايان داد.

او در سال 1378 به همراه خواهر زاده­ هاي خود شرکت نوين کاوه کهندژ را بنيان گذاشت. اين شرکت که در زمينه خدمات عمليات حرارتي و ساخت کورهاي القايي يک شرکت دانش­ بنيان است توانسته در طي اين سال­ها موفقيت­ هاي بسياري را بدست آورد. اين مجموعه موفقيت­ هاي خود را مديون  زحمات شبانه ­روزي و دانش فني جناب مهندس محموديه مي­داند.

 

پيام مديرعامل:

در همه کشورها بخش توليد نقش اساسي در توسعه اقتصادي دارد  که اهميت اين مسئله در کشورهاي درحال توسعه همچون کشور عزيزمان ايران دوچندان است.

هدف ما در شرکت نوين کاوه کهندژ ضمن کسب  و حفظ رضايت مشتريان و همچنين حرکت در مسير بهبود مستمر کيفيت خدمات و محصولات خود اين است که بتوانيم نقشي تاثيرگذار در صنعت و اقتصاد کشور ايفا کنيم.

مفتخريم که طي سال­هاي گذشته همواره در راستاي توسعه دانش و بومي­ سازي فناوري گام برداشته­ ايم. اين شرکت با اتکا به دانش و تجربه مهندسان و کارکنان خود به سمت راه­ اندازي يک واحد کامل متالوژيکي پيش مي­ رود.

اعضای شرکت

رسول رشیدی
فروش
داخلی 1
...
محمد علی نصیران
تدارکات و خرید
داخلی 2
...
مجید زمانی
پیگیری سفارشات
داخلی 4
...
مجید شیاسی
مالی
داخلی 5
...
حسن مویدی
فنی مهندسی
داخلی 7
...
محمد رضا محمودیه
مدیریت
داخلی 8
...