ماشين ­آلات راهسازي که شامل ماشين­هاي بيل، لودر، بولدوزر، گريدر و شاول مي­شود در راهسازي و همچنين معادن کاربرد فراوان دارند. شرکت نوين کاوه کهندژ برخي از قطعات اين ماشین­ آلات را در کيفيتي بسيار بالا تحت برند NKG به مشتريان ارائه مي­دهد. اين قطعات عبارتند از:

 

1) ناخن ماشین ­آلات راهسازی

اين شرکت ناخن­هاي ماشين آلات راهسازي را در بيش از 40 مدل با دو سر مختلف ( معمولي و سر الماسه) با برند NKG به مشتريان ارائه مي­دهد. اين ناخن­ها از آلياژ فولاد کروم موليبدن­ دار ساخته شده و داراي دو دسته سختي 35 تا 40 و 45 تا 50 راکول­سي  به سفارش مشتري است. اين شرکت با اطمينان از کيفيت محصولات خود، آن­ها را 2 سال گارانتي شکست مي­کند.

براي اطلاع از مدل­هاي موجود و قيمت محصولات کليک کنيد

 

2) آدابتور ماشین­ آلات راهسازی

شرکت نوين کاوه کهندژ، آدابتور ماشين ­آلات راهسازي را در مدل­هاي متنوع تحت برند NKG به مشتريان ارائه مي ­دهد. اين محصولات  از آلياژ فولاد کروم مولیبدن ­دار ساخته شده و داراي سختي 35 تا 40 راکول­سي هستند. اين شرکت با اطمينان از کيفيت محصولات خود، آن­ها را به مدت 2 سال گارانتي شکست مي­کند.

براي اطلاع از مدل­هاي موجود و قيمت محصولات کليک کنيد.

 

3) دنده ماشین­ آلات راهسازی

شرکت نوين کاوه کهندژ، دنده ماشين ­آلات راهسازي را در مدل­هاي متنوع تحت برند NKG به مشتريان ارائه مي­  دهد. اين محصولات  از آلياژ فولاد کروم مولیبدن­ دار ساخته شده و داراي سختي 35 تا 40 راکول­سي هستند. اين شرکت با اطمينان از کيفيت محصولات خود، آن­ها را به مدت 2 سال گارانتي شکست مي­کند.

براي اطلاع از مدل­هاي موجود و قيمت محصولات کليک کنيد.

 

4) روبند (پالوني) ماشین­ آلات راهسازی

شرکت نوين کاوه کهندژ، روبند (پالوني) ماشين ­آلات راهسازي را در مدل­هاي متنوع تحت برند NKG به مشتريان ارائه مي­دهد. اين محصولات  از آلياژ فولاد کروم مولیبدن­ دار ساخته شده و داراي سختي 35 تا 40 راکول­سي هستند. اين شرکت با اطمينان از کيفيت محصولات خود، آن­ها را به مدت 2 سال گارانتي شکست مي­کند.

براي اطلاع از مدل­هاي موجود و قيمت محصولات کليک کنيد. 

 

5) کلنگ ماشین­آلات راهسازی

شرکت نوين کاوه کهندژ،کلنگ ماشين ­آلات راهسازي را در مدل­هاي متنوع تحت برند NKG به مشتريان ارائه مي­ دهد. اين محصولات  از آلياژ فولاد کروم مولیبدن­ دار ساخته شده و داراي سختي 35 تا 40 راکول­سي هستند. اين شرکت با اطمينان از کيفيت محصولات خود، آن­ها را به مدت 2 سال گارانتي شکست مي­کند.

براي اطلاع از مدل­هاي موجود و قيمت محصولات کليک کنيد.

 

6) گوشه ­تيغ ماشین ­آلات راهسازی

شرکت نوين کاوه کهندژ، گوشه­ تيغ ماشين­ آلات راهسازي را در مدل­هاي متنوع تحت برند NKG به مشتريان ارائه مي­دهد. اين محصولات  از آلياژ فولاد کروم مولیبدن­ دار ساخته شده و داراي سختي 35 تا 40 راکول­سي هستند. اين شرکت با اطمينان از کيفيت محصولات خود، آن­ها را به مدت 2 سال گارانتي شکست مي­کند.

براي اطلاع از مدل­هاي موجود و قيمت محصولات کليک کنيد.

اعضای شرکت

رسول رشیدی
فروش
داخلی 1
...
محمد علی نصیران
تدارکات و خرید
داخلی 2
...
مجید زمانی
پیگیری سفارشات
داخلی 4
...
مجید شیاسی
مالی
داخلی 5
...
حسن مویدی
فنی مهندسی
داخلی 7
...
محمد رضا محمودیه
مدیریت
داخلی 8
...